Zespół przychodni

  Przychodnia weterynaryjna        
Grafik dyżurów    
  Lek. Wet. Grażyna Duda-Adamczyk Lek. Wet. Agnieszka Pilecka Lek. Wet. Jan Dąbrowski Lek. Wet. Marta Stołowska    
Poniedziałek 09:00 – 14:00 12:30 – 20:00 09:00 – 17:00 12:30 – 20:00    
Wtorek 18:00 – 20:00 09:00 – 17:00 13:00 – 20:00 09:00 – 17:00    
Środa 09:00 – 14:00 12:30 – 20:00 09:00 – 16:00 14:00 – 20:00    
Czwartek 18:00 – 20:00 09:00 – 16:00 15:00 – 20:00 09:00 – 16:00    
Piątek 09:00 – 14:00 zamiennie zamiennie zamiennie    
Sobota zamiennie zamiennie    
 
 
Grażyna Duda-Adamczyk lekarz weterynarii, specjalista chorób psów i kotów członek PSLWMZ, FECAVA lekarz weterynarii Jest absolwentką Wydziału Medycyny Weterynaryjnej Uniwersytetu Przyrodniczego we Wrocławiu. Już podczas studiów odbyła wiele interesujących praktyk między innymi w Schronisku dla bezdomnych Zwierząt we Wrocławiu, Starym i Nowym Zoo w Poznaniu gdzie do jej obowiązków należała między innymi opieka medyczna nad tamtejszą gadziarnią. Stąd jej zainteresowanie profilaktyką i leczeniem gadów.W ostatnich latach studiów odbyła praktykę w cenionej krakowskiej klinice „Arka” gdzie pod czujnym okiem specjalistów doskonaliła swoje umiejętności zarówno w profilaktyce małych zwierząt jak i w mało jeszcze powszechnej, ale coraz bardziej docenianej stomatologii zwierzęcej. Prawdziwym sprawdzianem był półtoraroczny okres pracy w Krakowskim Schronisku dla Bezdomnych Zwierząt, gdzie miała okazję przekonać się, jak trudny jest zawód lekarza weterynarii tak w aspekcie fizycznym jak i psychicznym. Od czerwca 2009 roku kierownik i właściciel Przychodni Weterynaryjnej HYRAX w Krakowie. Od czasu zakończenia studiów nieustannie pogłębia swoją wiedzę uczestnicząc w międzynarodowych warsztatach i konferencjach. Ukończyła między innymi: Kurs Diagnostyki Laboratoryjnej, Warsztaty diagnostyki Ultrasonograficznej – kurs podstawowy oraz zaawansowana ultrasonografia z zastosowaniem Dopplera, Warsztaty Diagnostyki Radiologicznej. W 2015 roku ukończyła studia specjalizacyjne w kierunku: Choroby psów i kotów na SGGW w Warszawie uzyskując tytuł specjalisty chorób psów i kotów. Jest zwolennikiem wykonywania możliwie pełnej diagnostyki przed rozpoczęciem leczenia. Zainteresowania zawodowe: diagnostyka, kardiologia, stomatologia. Kompletnie zwariowana na punkcie swoich trzech kotów: Joli, Kajtka i Lusi.
Agnieszka Pilecka
lekarz weterynarii Ukończyła wrocławski  Wydział Medycyny Weterynaryjnej Uniwersytetu Przyrodniczego. Mikroskop to jej niezastąpiony partner w pracy. Narzędzie, dzęki któremu z zamiłowaniem stawia czoła dermatologicznym wyzwaniom. Bo to właśnie dermatologia i diagnostyka cytologiczna znajdują się w centrum jej zainteresowań. Sama podchodzi do nich z pokorą, która jak twierdzi “ma najtwardszą skórę” (Nitschze). Chce podążać za najlepiej przyjętymi i sprawdzonymi protokołami postępowania, dlatego uczestniczy w krajowych i międzynarodowych szkoleniach i kongresach między innymi: warsztatach cytologii klinicznej psów i kotów prowadzonych przez wybitnego, światowej klasy cytologa – Frencesco Carranieigo z Pizy, 28 Europejski Kongres Dermatologiczny ESVD/ECVD w Krakowie (Polska), 8 th World Congress of Veterinary Dermatology Bordeaux (Francja). Na co dzień stara się być dobrą mamą małego smyka i kompanem życiowym fizyka. Do spełnienia potrzebna jej tylko muzyka w tle a w nagrodę dobry film. Z Hyraxem związana niemalże od początku jego istnienia czyli od 2010 roku.
 
 
 
 
Jan Dąbrowski lekarz weterynarii Absolwent wydziału Medycyny weterynaryjnej SGGW w Warszawie. Zawsze uśmiechnięty, podchodzący z troską i empatią do wszystkich pacjentów. Bierze czynny udział w konferencjach, warsztatach, seminariach na terenie całej Polski zdobywając doświadczenie pod okiem czołowych polskich specjalistów w zakresie ortopedii i radiologii. Uczestniczył w indywidualnych warsztatach z artroskopii, iniekcji dostawowych i zewnątrzoponowych oraz leczenia zerwanego wiązadła krzyżowego doczaszkowego metodą TTA. Wszysstkie pod okiem jednego z najlepszych ortopedów weterynaryjnych w Europie dr n. wet. Igora Bissenika. W praktyce zawodowej skupia się na pomocy pacjentom z problemami ortopedycznymi, wykorzystując najnowsze metody leczenia i regeneracji aparatu ruchu. Jedyny mężczyzna w zespole, człowiek do zadań specjalnych, lecznicowa złota rączka. Prywatnie zapalony kibic siatkówki, fan “Gwiezdnych Wojen” i zabaw ze swoim Welsh Corgim o wdzięcznym imieniu Newton. Z Hyraxem od marca 2013 roku.


Marta Stołowska
lekarz weterynarii Absolwentka Wydziału Weterynarii Uniwersytetu Przyrodniczego we Wrocławiu. Podczas studiów realizowała wielotorową koncepcję edukacyjną odbywając wolontariat w helskim fokarium, czy będąc uczestnikiem wymiany studenckiej na University of Istambul.  Kariera zawodowa upłynęła pod znakiem wyspecjalizowanych klinik całodobowych we Wrocławiu i Poznaniu. Teraz przyszedł czas na Kraków. Zainteresowania zawodowe: diagnostyka laboratoryjna i ultrasonograficzna, w szczególności nefrologia i urologia. Prywatnie miłośniczka poezji śpiewanej i pieczenia ciast. w zespole od października 2016.
 
 
 
 
Aleksandra Maj Recepcja Z wykształcenia Technik Ochrony Środowiska. Właścicielka psa, dwóch kotów, warana i ptaszników. Jeździectwo jest jej najlepszym sposobem na aktywny wypoczynek na świeżym powietrzu. Planuje kształcić się w kierunku instruktora jazdy konnej oraz behawiorystyki zwierząt. W Zespole od kwietnia 2016.


Justyna Mildner
technik weterynarii Ukończyła studia magisterskie na Wydziale Chemii UJ oraz 2 letnie studium zawodowe uzyskując dyplom Technika Weterynarii. Jej pasją są podróże, szczególnie motocyklowe. Interesuje się behawioryzmem oraz rehabilitacją zwierząt towarzyszących. Prywatnie właścicielka 2 kotów: Tosi i Olafa. W zespole od maja 2016.