Z wykształcenia technik Ochrony Środowiska. Właściciel trzech psów i dwóch kotów oraz zwierząt terrarystycznych: warana, dwóch pytonów królewskich oraz heterodona zachodniego. Szkoli się z zakresu żywienia, psychologii i behawioru zwierząt. Ukończyła kurs Medycyny Behawioralnej, a także uczestniczy w corocznych szkoleniach z behawiorystyki psów i kotów Etovet w Warszawie. Wolny czas spędza ze swoimi czworonogami, zdobywając szczyty Beskidów, psich treningach i zawodach. W Zespole od kwietnia 2016 r.

Ukończyła dwuletnie studium zawodowe, uzyskując dyplom technika weterynarii oraz Studium Fizjoterapii Zwierząt w Warszawie. Jej pasją jest rehabilitacja psów i kotów. Ponadto interesuje się żywieniem zwierząt towarzyszących. Swoją wiedzę poszerza na konferencjach i szkoleniach.

Najmłodsza stażem i wiekiem w naszej Przychodni. Z wykształcenia technik weterynarii. Swoje doświadczenie zdobywała w Krakowskim Towarzystwie Opieki nad Zwierzętami odbywając tam praktyki zawodowe. Prywatnie właścicielka kundelka Majki oraz dwóch kotów – Rudej i Mańka. Fanka Harrego Pottera i twórczości Stephena Kinga. Po pracy relaksuje się gotując przy dźwiękach dobrej muzyki. W Zespole od października 2017 r.

Copyright © 2019 Hyrax

Pliki cookie ułatwiają świadczenie naszych usług. Korzystając z naszych usług, zgadzasz się, że używamy plików cookie.
Ok Odrzuć