Jest absolwentką Wydziału Medycyny Weterynaryjnej Uniwersytetu Przyrodniczego we Wrocławiu. Podczas studiów odbyła wiele interesujących praktyk, między innymi w Schronisku dla bezdomnych Zwierząt we Wrocławiu, Starym i Nowym Zoo w Poznaniu, gdzie do jej obowiązków należała między innymi opieka medyczna nad tamtejszą gadziarnią. Stąd zainteresowanie profilaktyką i leczeniem gadów.

W ostatnich latach studiów odbyła praktykę w cenionej krakowskiej klinice „Arka”, gdzie pod czujnym okiem specjalistów doskonaliła swoje umiejętności zarówno w profilaktyce małych zwierząt jak i w mało jeszcze powszechnej, ale coraz bardziej docenianej stomatologii zwierzęcej. Prawdziwym sprawdzianem był półtoraroczny okres pracy w Krakowskim Schronisku dla Bezdomnych Zwierząt, gdzie miała okazję przekonać się, jak trudny jest zawód lekarza weterynarii tak w aspekcie fizycznym jak i psychicznym.
Od czerwca 2009 roku kierownik i właściciel Przychodni Weterynaryjnej HYRAX w Krakowie. Od czasu zakończenia studiów nieustannie pogłębia swoją wiedzę uczestnicząc w międzynarodowych warsztatach i konferencjach. Ukończyła między innymi: Kurs Diagnostyki Laboratoryjnej, Warsztaty Diagnostyki Ultrasonograficznej – kurs podstawowy oraz Zaawansowana ultrasonografia z zastosowaniem Dopplera, Warsztaty Diagnostyki Radiologicznej.
W 2015 roku ukończyła studia specjalizacyjne w kierunku: Choroby psów i kotów na SGGW w Warszawie uzyskując tytuł specjalisty chorób psów i kotów.
W 2017 r. ukończyła kursy ESAVS (European School for Advanced Vetrynary Studies) Cardiology I i Cardiology II, w 2018 r. Cardiology III, Cardiology IV, w 2019 ESAVS Cardiology V, w 2020 ESAVS Anesthesiology, ESAVS Ultrasound. Od września 2018 r. w trakcie europejskiej certyfikacji kardiologicznej ESAVS.
Jest zwolennikiem wykonywania możliwie pełnej diagnostyki przed rozpoczęciem leczenia. Zainteresowania zawodowe: kardiologia, ultrasonografia, chirurgia miękka. Członek PSLWMZ, FECAVA, ESVC.
Kompletnie zwariowana na punkcie swoich kotów: Kajtka, Lusi i Zuzi