Jest absolwentką Wydziału Medycyny Weterynaryjnej Uniwersytetu Przyrodniczego we Wrocławiu. Podczas studiów odbyła wiele interesujących praktyk, między innymi w Schronisku dla bezdomnych Zwierząt we Wrocławiu, Starym i Nowym Zoo w Poznaniu, gdzie do jej obowiązków należała między innymi opieka medyczna nad tamtejszą gadziarnią. Stąd zainteresowanie profilaktyką i leczeniem gadów.

Ukończyła wrocławski Wydział Medycyny Weterynaryjnej Uniwersytetu Przyrodniczego. Mikroskop to jej niezastąpiony partner w pracy. Narzędzie, dzięki któremu z zamiłowaniem stawia czoła dermatologicznym wyzwaniom. Bo to właśnie dermatologia i diagnostyka cytologiczna znajdują się w centrum jej zainteresowań. Sama podchodzi do nich z pokorą, która jak twierdzi „ma najtwardszą skórę” (Nitschze).

Absolwentka warszawskiej SGGW w 2005 r. Od samego początku zajmuje się leczeniem zwierząt (najpierw w krakowskim Azylu, potem w jednej z lecznic). W 2014 r. ukończyła specjalizację z chorób zwierząt futerkowych. Stale pogłębia wiedzę zarówno na konferencjach dotyczących medycyny psów i kotów, jak i drobnych ssaków.

Absolwent Wydziału Medycyny Weterynaryjnej SGGW w Warszawie. Zawsze uśmiechnięty, podchodzący z troską i empatią do wszystkich pacjentów. Bierze czynny udział w konferencjach, warsztatach, seminariach na terenie całej Polski zdobywając doświadczenie pod okiem czołowych polskich specjalistów w zakresie ortopedii i radiologii.

Od dziecka pragnęła, aby zostać lekarzem weterynarii. Swoje marzenie spełniła w 2014 roku, zostając absolwentką Wydziału Medycyny Weterynaryjnej we Wrocławiu. Podczas studiów, jako członek SKN sekcji neurologicznej, zaczęła zgłębiać tę dziedzinę wiedzy.

Copyright © 2019 Hyrax

Pliki cookie ułatwiają świadczenie naszych usług. Korzystając z naszych usług, zgadzasz się, że używamy plików cookie.
Ok Odrzuć